289732-2022 - ResultatSverige-Malmö: Allmän organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köp av enskild rådgivning inom Greppa Näringen 2022-2023
Referensnummer: 604-9022-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411000 Allmän organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen Skåne inbjuder intresserade att lämna anbud på kompetensutveckling inom Landsbygdsprogrammet 2022-2023 i Skåne i enlighet med nedanstående.
Anbudsinbjudan omfattar enskild rådgivning inom Greppa Näringen (delåtgärd 2.1, Rådgivningstjänster, inom Landsbygdsprogrammet 2014-2022).
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen