289834-2026 - Resultat
Sverige – Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten – Hyra av maskin- och anläggningsutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av maskin- och anläggningsutrustning
BeskrivningUpphandlingen avser hyra av maskin och anläggningsutrustning.
Intern identifierare26/1
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000