28986-2020 - ResultatSverige-Eskilstuna: Skogsförvaltning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogsförvaltning
Referensnummer: TK 19.026
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77231300 Skogsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Skogsförvaltning avseende Eskilstuna kommuns skogsinnehav.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77231000 Skogsskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Skogsförvaltning och därtill hörande tjänster.