2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftsavtal: Teknisk skötsel och städ offentliga stadstoaletter
Beskrivning: Stadsmiljöförvaltningen inbjuder till upphandling av ett driftsavtal gällande teknisk skötsel och städ av offentliga toaletter i Göteborgs stad. Syftet är att teckna avtal med en (1) leverantör som har helhetsansvar för funktionen av toalettanläggningarna. För mer information var god ta del av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: SMF-2023-06841
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50760000 Reparation och underhåll av offentliga toaletter
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: SMF-2023-06841: Driftsavtal: Teknisk skötsel och städ offentliga toaletter