See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av Valkyrian särskilda boende och hemtjänst Söder
Beskrivning: Uppdraget avser verksamhetsdriften vid angivna särskilda boende för äldre samt angivna hemtjänstområde.
Intern identifierare: Von 2024/
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enligt förfrågningsunderlag
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000