2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plogutrustad lastbil med lastväxlare samhällsbyggnad Gatuavdelningen
Beskrivning: Upphandlingen omfattar 1 st fabriksny lastbil med tillhörande lastväxare till Samhällsbyggnad Gatuavdelningen. Innehåller option om eventuellt inbyte av lastbilar. Läs upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 26INK009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000