See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Drift och underhåll gatubelysning 2025
Beskrivning: Drift och underhåll gatubelysning
Intern identifierare: TN2025/1077
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fordonskrav
Beskrivning: Miljö
Intern identifierare: 1796267-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Drift och underhåll gatubelysning
Intern identifierare: 1796268-1