290039-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Trycktjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: RS/190389
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79820000 Trycktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att inkomma med ansökan om att få lämna anbud i upphandling av tryckeritjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Område A
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79820000 Trycktjänster, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Område B
Del nr: 2