2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information - service av kylmaskiner
Beskrivning: MKB Fastighets AB (MKB) efterfrågar information från leverantörer gällande service av kylmaskiner, då bolaget vill undersöka marknaden inför en förestående upphandling.
Intern identifierare: 2025MKB-693
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning