See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 9x19mm Service Ammunition
Beskrivning: 9x19mm tjenesteammunisjon hvor både Norge, Sverige, Danmark, Island og Finland er med på kontrakten.
Intern identifierare: 24/28437
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35330000 Ammunition
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Opsjon er på 2+2+1 år