290080-2020 - ÄndringSverige-Trelleborg: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Samordnad Varudistribution
Referensnummer: KS 2020/385
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Samordnad Varudistribution: 2 delar, 1. Distributör & 2. Lokalsamordnare