See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VVS- och industriprocess rörmontör
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för VVS- och industriprocess rörmontör i enlighet med det som anges i upphandlingsdokumenten. Upphandlingen består av två olika anbudsområden; 1- Industriprocess rördragning 2- VVS-service
Intern identifierare: 2026/62-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42122130 Vattenpumpar, 45330000 Rörmokeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1855742-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1855743-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1855744-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Industriprocess rördragning
Intern identifierare: 1858187-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: VVS-service
Intern identifierare: 1858188-4