290146-2020 - ÄndringSverige-Järfälla: Skanning och fakturering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskriftstjänster
Referensnummer: Kst 2020/166
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79999000 Skanning och fakturering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser utskriftstjänster inkl. utskick av fakturor, självavläsningskort, m.m. till kommunens kunder via brev eller internetbank.