Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av grafisk printer till Scenkonst Västernorrland
Referensnummer: UH-2019-185
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Scenkonst Västernorrland önskar upphandla en grafisk produktionsskrivare. Vi arbetar med korta ledtider och levererar mycket god kvalité med mångfasetterade trycksaksoriginal.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen