290153-2020 - ÄndringSverige-Malmö: Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: 188/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för div kommunikationstjänster:
— Digital kommunikation/digital marknadsföring
— Varumärket, marknaden och kunden
— Produktion
— Attityd- och beteendeförändrande kampanjer