See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylservicearbeten storkök och fastighet
Beskrivning: Kylservicearbeten storkök och fastighet Service- och underhållsarbeten samt årliga myndighetskontroller inom området kyla för storkök och fastigheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Falu kommun + Gagnefs kommun inklusive bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80691:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39711100 Kylskåp och frysar, 79993100 Tjänster för drift av anläggning, 42123300 Kompressorer för kylutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Hedemora kommun inklusive bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80691:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avesta kommun inklusive bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80691:Lot:3