290186-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringstjänster
BeskrivningUpphandlingsenheten Mora, Orsa, Älvdalen inbjuder till upphandling av ramavtal för rekryteringstjänster av chefer och nyckelpersoner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93692:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling