290193-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för telekommunikation – Ramavtal Konsultuppdrag Site Aquisition Master och Torn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Konsultuppdrag Site Aquisition Master och Torn
BeskrivningTrafikverket planerar att upphandla nationellt ramavtal konsultuppdrag Site Aquisition inför byggnation basstationer.
Intern identifierareKOM-416780
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71316000 Konsulttjänster för telekommunikation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Konsultuppdrag Site Aquisition Master och Torn