See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av containrar och slam
Beskrivning: Upphandlingen omfattar lokala transporter av containrar på Holmby avfallsanläggning, tömning av slamcontainer på Sunne reningsverk, utkörning av slam till åkermark och Prästtjärnsberg Torsby kommun samt tömning av container på kommunförrådet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108327:Lot:1