2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för övervakning och positionering
Beskrivning: Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende regionens behov av system för övervakning och positionering med tillhörande förbrukningsartiklar, tillbehör och reservdelar i enlighet med detta avtal och dess bilagor samt med kommersiella villkor och föreskrifter i det upphandlingsunderlag som legat till grund för upphandlingen.
Intern identifierare: RS 2023-02173
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33195000 Patientövervakningssystem, 38112100 Navigations- och positionsbestämningssystem (GPS eller liknande), 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal