290235-2026 - Resultat
Sverige – Installation av styr- och reglersystem – Styr- och reglerutrustning (PLC)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStyr- och reglerutrustning (PLC)
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp entreprenör för löpande behov av styr- och reglerutrustning (PLC)
Intern identifierare2025_22/248
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000