2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredningsarkitekt - Specialprojekt
Beskrivning: KI som hyresgäst behöver hjälp av en namnkunnig arkitekt/inredningsarkitekt. Som har en mycket framgångsrik erfarenhet av att både ta reda på medarbetarnas behov, mål och kan omvalda dessa behov och målsättningar till en fysisk miljö där det finns en variation av inredning med olika fysiska funktioner.
Intern identifierare: 2-2051/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 39200000 Inredning, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa krav