2. Förfarande
Förfarande
Titel: Alternativ telefoni
Beskrivning: Upphandling av Alternativ telefoni.
Intern identifierare: SLSO 2024-1436
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32552160 Telefoner för hörselskadade
Ytterligare klassificering (cpv): 32552150 Telefoner för synskadade, 33196000 Medicinska hjälpmedel, 48510000 Programvara för kommunikation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Alternativ telefoni, Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Totalkonversation