290412-2019 - ÄndringSverige-Södertälje: E-lärande
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2017-1197 e-Läromedel
Referensnummer: TI 2017-1197
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80420000 E-lärande
II.1.4.
Kort beskrivning
e- läromedel som omfattar digitala, interaktiva läromedel med tillhörande komponenter samt övrigt pedagogiskt material och verktyg.