290469-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Internrevision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ny Internrevision.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212200 Internrevision
II.1.4.
Kort beskrivning
Löf avser att upphandla avtal avseende internrevision till Löf.
Upphandlingens värde uppskattas till cirka 2 000 000 SEK exklusive moms under ramavtalsperioden. Uppgiften ska ses som en upplysning då Löf inte garanterar någon specifik volym. Det uppskattade värdet kan således komma att överstiga eller understiga uppskattat kontraktsvärde.
Observera att upphandlingsdokumentet med bilagor inte ska begäras ut hos Löf. För att ta del av upphandlingsdokumentet till denna upphandling klickar du på ”Anmäl intresse” i Mercells databas. Fyll sedan i kontaktuppgifter så skickas ett lösenord till dig. Med lösenordet kan du sedan gå in i upphandlingen och lägga anbud direkt på webben. Klicka på ”Jag vill lämna anbud” för fullständig dokumentation.
Vid frågor vänligen kontakta Mercells support på telefonnummer: 031-360 60 00.
Om du befinner dig i annan annonsdatabas, vänligen följ länken:
https://www.mercell.com/permalink/69010879.aspx
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Löf avser att upphandla avtal avseende internrevision till Löf. Följ länken: