See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intensivvårdstransporter Fixed Wing
Beskrivning: Intensivvårdstransporter Fixed Wing
Intern identifierare: K 2024-1583
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60400000 Flygtransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MTU/MTP
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MTU/MTP (1)
Beskrivning: Intensivvårdstransport Fixed Wing
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generella krav
Beskrivning: Intensivvårdstranporter Fixed Wing