See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: RAMAVTAL - Måleriprodukter för löpande underhåll
Beskrivning: Leverantören ska tillhandahålla och leverera måleriprodukter efter avrop. Avtalstiden är 2024-04-01 – 2026-03-31 med option på 1 + 1 år. Ramavtal kommer att tecknas med en (1) leverantör.
Intern identifierare: Ä2024-6335
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44812400 Material för målning och tapetsering
Ytterligare klassificering (cpv): 39190000 Tapeter och övrig beklädnad, 39191100 Tapeter, 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal - Måleriprodukter för löpande underhåll