2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av motormanuell avverkning och lättare skotning
Beskrivning: Länsstyrelsen inbjuder härmed intresserade leverantörer att komma in med anbud avseende upphandling av motormanuell avverkning och lättare skotning.
Intern identifierare: 512-6169-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211300 Trädröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 45111220 Röjning av ris och buskar, 77210000 Skogsavverkning, 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000