290581-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Tippbil med kran
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTippbil med kran
BeskrivningTippbil med kran
Intern identifierare2024-40
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatoriska krav (1)