290581-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Silor – Inköp av sandsilo med värmekabel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInköp av sandsilo med värmekabel
BeskrivningLunds Kommuns Fastighets AB (LKF) har behov av leverans och installation för att ersätta befintliga sandsilor och förbättra funktionaliteten, arbetsmiljön och underhållsmöjligheterna.
Intern identifierare25/38
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44613110 Silor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000