290653-2022 - ResultatSverige-Solna: Hälso- och säkerhetstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Säkerhetskonsult till Kommunalförbundet Norrvatten
Referensnummer: NV2022-104
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71317200 Hälso- och säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunalförbunder Norrvatten söker en säkerhetskonsult för arbete framförallt inom projektet NFVP.
Se förfrågan för detaljer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror, 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen