29066-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Tryckmätningsset 2024 SLL472
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckmätningsset 2024 SLL472
BeskrivningTryckmätningsset ska kunna användas för artärtryck, och vid 2- och 3-linje även för CVP och PA-tryck.
Föregående meddelande421885-2023
Intern identifierare23/69
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000