290751-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Film- och videotjänster – Ramavtal film och mediaproduktion
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal film och mediaproduktion
BeskrivningMydigheten för digital förvaltning, Digg har behov av ett ramavtal för film och mediaproduktionstjänster. Ramavtal avses tecknas med en leverantör.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92100000 Film- och videotjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96421:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster