2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopmaskin
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av en sopmaskin för gatuunderhåll.
Intern identifierare: TN 2024/756
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144400 Fordon för väghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34144430 Gatsopningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Sopmaskin