290866-2026 - Resultat
Sverige – Utrustning för kopiering och offsettryckning – Print som tjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPrint som tjänst
BeskrivningUpphanding av Print som tjänst för Sundsvalls kommuns verksamheter. Som option kan leveranser även ske till Ånge kommun.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110374:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare