2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering till Länsstyrelsen Uppsala
Beskrivning: Catering till Länsstyrelsen i Uppsala
Intern identifierare: 102-3837-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39222000 Produkter för catering, 39222100 Engångsartiklar för catering, 39310000 Cateringutrustning, 39311000 Lättare cateringutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Catering till Länsstyrelsen i Uppsalas lokaler.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2 - Finare catering
Beskrivning: Catering av finare catering till Länsstyrelsen i Uppsala
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 1 - Catering
Beskrivning: Catering Länsstyrelsen Uppsala län