See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hotelltjänster för Berwaldhallen, enskilda hotell i Stockholm
Beskrivning: Berwaldhallen har många gästande dirigenter, solister och artister i världsklass, därför finns det ett behov av mer exklusiva hotell inom gångavstånd till Berwaldhallen.
Intern identifierare: SR2403
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: UTVÄRDERING