291017-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Göteborg: Skärmar
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
LED-screens
Referensnummer: 0219/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32351200 Skärmar
II.1.4.
Kort beskrivning
The object of the procurement is to sign a contract with one tenderer for the purchase of four (4) LED screens including delivery to Ullevi, Gothenburg Sweden and technical support on sight during the first installation. The delivery terms in the contract will be Incoterms 2010 DDP. Please see the tender for more details and information.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30231300 Bildskärmar, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321100 Film- och videoutrustning, 32323000 Videomonitorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen