2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till utställning inför upphandling av kemtekniska produkter
Beskrivning: Inbjudan till utställning inför kemtekniska produkter
Intern identifierare: VF2024-00016
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter