2. Förfarande
Förfarande
Titel: Triple quadrupole mass spectrometers and associated liquid chromatograph
Beskrivning: 2 triple quadrupole mass spectrometers and 1 associated liquid chromatograph
Intern identifierare: 2-4037/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000