2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Specialkosthantering
Beskrivning: RFI avseende specialkosthantering
Intern identifierare: SKN/2026:379.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd