2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grus och sand
Beskrivning: Marks kommun inbjuder härmed intresserade anbudsgivare att inkomma med anbud på grus och sand i enlighet med dessa upphandlingsdokument. Upphandlingen omfattar exempelvis: - Slitlager - Bärlager - Förstärkningslager - Sandningssand - Putssand
Intern identifierare: 23/164
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000