See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattor till event
Beskrivning: Stockholmsmässan inbjuder till att lämna anbud i upphandlingen avseende mattor till Stockholmsmässans event. Förutsättningarna för att delta i upphandlingen redovisas i detta upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 26/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39531000 Mattor
Ytterligare klassificering (cpv): 79950000 Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser, 92331100 Tjänster på mässor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000