Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)
Land: Sverige
Uppskattad löptid
Startdatum: 05/05/2025