291226-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Göteborg: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Storköksutrustning, varor
Referensnummer: 295/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Storköksutrustning samt installation
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39221000 Köksutrustning, 39221180 Köksredskap, 39711100 Kylskåp och frysar, 39711360 Ugnar, 42959000 Diskmaskiner för storkök, 45421151 Montering av kompletta kök, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen