Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Golvmaterial
Referensnummer: 21/130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44112200 Golvbeläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
En upphandling kan föregås av marknadsundersökning och detta kan ske genom en så kallad Request for Information, RFI. En RFI är ett sätt för HBV att samla information om olika produkter/tjänster på marknaden.
Denna RFI avser vår kommande upphandling av ett ramavtal Golvmaterial.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44112210 Hårda golv, 44112230 Linoleum, 44112240 Parkett
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen