29125-2020 - ResultatSverige-HERRLJUNGA: Måltidsleveranser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transporttjänster - Mat och tvätt
Referensnummer: TK 241/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55521200 Måltidsleveranser
II.1.4.
Kort beskrivning
Herrljunga kommun inbjuder er att lämna anbud på transporttjänster av mat och tvätt.
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara köparen tillhanda senast
2019-11-19 23:59
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
60100000 Vägtransporter, 60180000 Uthyrning av fordon för godstransport med förare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen