291255-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Upphandling av fyrfacksbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av fyrfacksbil
BeskrivningUpphandling av 1 st fyrfacksbil till Rambos verksamhet i Tanumshede, övrig information framgår av förfrågningsunderlaget.
Intern identifierareFyrfacksbil
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatoriska krav