Kort beskrivning
Kommunerna Säffle, Åmål, Mellerud, Färgelanda, Dals-Ed och Bengtsfors
Inbjuder Er att lämna anbud på lilla livsmedelsupphandlingen.
Avropande enheter är omsorg, skola och förskola i upphandlande kommuner.
Upphandlingen är uppdelad i fyra (4) olika kategorier.
Kategorierna ett(1) och två(2) här kan man välja att lämna anbud
Per kategori och per kommun.
Kategori tre(3) här ska man lämna anbud till samtliga kommuner.
2. Mejeri