29134-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Försäkringsskydd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsskydd
Beskrivning: Försäkringsskydd för Region Jönköpings län
Intern identifierare: RJL 2023/3814
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66510000 Försäkringar, 66513000 Rättshjälps- och allriskförsäkringar, 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: GENERELL DEL (1)